Hungary Truck Design Team Forum Index
Hungary Truck Design Team
ETS2 Design

Hungary Truck Design Team Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Időpont egyeztetés.... ::
Goto page: <  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  >

Post new topic   Reply to topic    Hungary Truck Design Team Forum Index -> Hungary Truck Design Team -> Nyári találkozó..Kedvenc Videók-fényképek...Favorite videos-photos..
Previous topic :: Next topic  
Author Message
djano
Designer

PostPosted: Mon 26 Sep - 19:12 (2011)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Jöhettek Nyír1re is.... beülünk valahova:D pontos dátumot a szünetröl nem tudok de holnap lehet mert szülői..Smile de nekem pest is jóóSmile

Back to top
MSN
Publicité

PostPosted: Mon 26 Sep - 19:12 (2011)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Attila
V.I.P.

PostPosted: Mon 16 Jan - 23:52 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Az idén várható vmi? :-)

Back to top
MSN
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Tue 17 Jan - 11:37 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Beszélünk róla a vezetőséggel,nincs kizárva.

Back to top
MSN Skype
Attila
V.I.P.

PostPosted: Sat 28 Jan - 22:58 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Nem zavarásként, meg ilyen olyan dolgok miatt irok, de szerintem érdemes lehetne egy péntek - szombat, szombat - vasárnap összejövetelt összehozzni, esti bogrács jó társaság, így aki napközben nem tudna odaérni még ott lenne az este, vagy a másnap! Ez csak felvetés volt a részemről!

Hangsúlyozom, hogy még korai, de felvetésnek nem utolsó dolog!

Back to top
MSN
94-es Norbi
Designer

PostPosted: Sun 29 Jan - 01:31 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Attila wrote:
Nem zavarásként, meg ilyen olyan dolgok miatt irok, de szerintem érdemes lehetne egy péntek - szombat, szombat - vasárnap összejövetelt összehozzni, esti bogrács jó társaság, így aki napközben nem tudna odaérni még ott lenne az este, vagy a másnap! Ez csak felvetés volt a részemről!
Hangsúlyozom, hogy még korai, de felvetésnek nem utolsó dolog!

Ez a bográcsos dolog nem lenne rossz mit tudom én bedobni pénzt... No de hol oldjuk meg és kinél? Nálunk nyár végén lenne esedékes mert pár hónapon belül költözünk ki Szegedről Öttömösre 8 hektár föld van szóval lehet bográcsozni xD Na de a viccet férre téve ha gondoljátok esetleg felvetem én ezt és akkor megdumáljuk. De ha máshol lesz és eltudok jutni akkor szívesen megyek mert sajna tavaly nem tudtam eljuni és már jó lenne megismeri a társaságot személyesen Smile

Back to top
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 29 Jan - 11:49 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

én benne vagyok Okay

Back to top
MSN Skype
Attila
V.I.P.

PostPosted: Thu 2 Feb - 23:09 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

nagy kírály vagy Zoli Okay

Back to top
MSN
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 5 Feb - 18:36 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Meg próbálom úgy össze hozni,hogy Akela,Balu,meg Rubio is itthon legyen.

Back to top
MSN Skype
Attila
V.I.P.

PostPosted: Sun 5 Feb - 19:43 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

hát meg Én is, ugyanis változott a terv nálam is! Mr. Green

Back to top
MSN
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 5 Feb - 20:06 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

rád felejtettem.ne hari Mr. Green

Back to top
MSN Skype
Attila
V.I.P.

PostPosted: Sun 27 May - 21:26 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

???

Back to top
MSN
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Sat 16 Jun - 09:06 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Ötleteket várok találkozóra,idő,hely,stb. e-mail

Back to top
MSN Skype
Attila
V.I.P.

PostPosted: Sat 16 Jun - 21:46 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Idő Nekem ez így most sajnos behatárolatlan! Hely, hát függ ki mit szeretne, ha bográcsos vagy vmi akkor vagy vmi kecót bérelni, vagy vkinél, vagy egy sima plázás megint

Back to top
MSN
djano
Designer

PostPosted: Wed 20 Jun - 23:31 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Srácok Szegedi Kamionos találkozó?

Back to top
MSN
szazoltan
Moderator
Moderator

PostPosted: Thu 21 Jun - 12:48 (2012)    Post subject: Időpont egyeztetés.... Reply with quote

Na pont az jutott eszembe amit Jano kérdez,mit szólnátok egy ottani talihoz?

Back to top
MSN Skype
Post new topic   Reply to topic    Hungary Truck Design Team Forum Index -> Hungary Truck Design Team -> Nyári találkozó..Kedvenc Videók-fényképek...Favorite videos-photos.. All times are GMT + 2 Hours
Goto page: <  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  >
Page 7 of 9

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create a free forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Cookies | Charte | Conditions générales d'utilisation
onyx © theme by larme d'ange 2006