Hungary Truck Design Team Forum Index
Hungary Truck Design Team
ATS-GTS-ETS2 Design

Hungary Truck Design Team Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: DAF XF 105 TANDEM ::

Post new topic   Reply to topic    Hungary Truck Design Team Forum Index -> ATS-GTS-ETS2 -> Truck Games__Letöltések(Downloads) -> German Truck Simulator -> Letöltések(Download) -> Szerelvények
Previous topic :: Next topic  
Author Message
HTDT
Administrateur
Administrateur

PostPosted: Sun 7 Oct - 16:48 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Készítők : Nevesu , Beniel

http://www.speedyshare.com/BUeUz/DAF.rar

Kérek mindenkit,az itt lévő szerelvényeket más fórumra ne töltsétek fel,KÖSZÖNÖM....

Please, everyone, here are the fixtures do not upload it to another forum, thank you...

Back to top
Publicité

PostPosted: Sun 7 Oct - 16:48 (2012)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
djano
Designer

PostPosted: Sun 7 Oct - 18:30 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Áhhhhhh Thank you Thank you Thank you Embarassed

Back to top
MSN
Harcoska
V.I.P.

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:06 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Én letöltöttem a modscenter oldalról. Ott az ETS topikban volt, betettem a módba és nem jelenik meg a játékba! Mi lehet a gond?

Back to top
Yahoo Messenger MSN Skype
soro
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:26 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Harcoska wrote:

Én letöltöttem a modscenter oldalról. Ott az ETS topikban volt, betettem a módba és nem jelenik meg a játékba! Mi lehet a gond?
Próbáld meg GTS/ATS-el,mert azzal működik,nem ETS....

Back to top
Harcoska
V.I.P.

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:39 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

A probléma, hogy GTS-ATS-em nincs. Fefe, ETS-be van s azért gondoltam, hogy kell menjen.

Back to top
soro
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:48 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Harcoska wrote:

A probléma, hogy GTS-ATS-em nincs. Fefe, ETS-be van s azért gondoltam, hogy kell menjen.
Átrakom ETS-be és feltöltöm....

Back to top
Harcoska
V.I.P.

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:53 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Köszönöm szépen!

Back to top
djano
Designer

PostPosted: Sun 7 Oct - 19:58 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Srácok nem tudjátok hogy a fülkére melyik DDS-való emrt beteszem zmodba és a fülkén nincsen textúra sajnos:(( Előre is köszi!

Back to top
MSN
94-es Norbi
Designer

PostPosted: Sun 7 Oct - 20:48 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

köszi Smile GYÖNYÖRŰŰŰŰ Razz

Back to top
soro
Moderator
Moderator

PostPosted: Sun 7 Oct - 21:32 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Nos,az ETS letöltések közt megtalálja aki szeretné használni ETS-sel...

Back to top
Fefe
Designer

PostPosted: Wed 10 Oct - 11:07 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Janó, az xf105 dds való a fülkére, de vissza kell "rontani" a minőségét DDS5-re, mert így nem ismeri fel a Zmodeler.

Back to top
djano
Designer

PostPosted: Wed 10 Oct - 11:19 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

Ohh Fefe, Nagyon köszönömSmile Hát nem arra akarom rátenni:) Hanem amit most alkotok SSC DAFot:) Nagyon szépen köszönöm segítségedet:)

Back to top
MSN
Albert
Map designer

PostPosted: Mon 31 Dec - 15:14 (2012)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM Reply with quote

I'm running, let's not I had fixed this section, that preciousness of works

Back to top
Visit poster’s website
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 06:05 (2016)    Post subject: DAF XF 105 TANDEM

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Hungary Truck Design Team Forum Index -> ATS-GTS-ETS2 -> Truck Games__Letöltések(Downloads) -> German Truck Simulator -> Letöltések(Download) -> Szerelvények All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create a free forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
onyx © theme by larme d'ange 2006